TAKING TOO LONG?
CLICK/TAP HERE TO CLOSE LOADING SCREEN.

BURSZTYNOWA ZATOKA

Nad brzegiem Zatoki Gdańskiej, kilka kroków od plaży, w odległości 130 m od molo w Juracie, w najbardziej prestiżowej, nadmorskiej lokalizacji powstały kameralne apartamenty „Bursztynowa Zatoka”.

Inwestycja składa się z dwóch, piętrowych budynków, gdzie w każdym  znajdują się po dwa apartamenty o powierzchniach od 70 do 135 m2.  Lokale charakteryzują się wysokim standardem wykończenia i umeblowania. Dodatkową atrakcją są  tarasy widokowe na dachu budynków. To wszystko sprawia, że są to  doskonałe warunki do komfortowego wypoczynku przez cały rok.

W budynku B znajdują się oranżerie – ogrody zimowe, urządzone jako dodatkowy salon – znakomite miejsce do odpoczynku i relaksu w pochmurne dni.

Lokale  są klimatyzowane, wyposażone w instalację alarmową. Kuchnie w zabudowie z wyposażeniem i sprzętem AGD.  Łazienki są komfortowo urządzone, z natryskami i wannami. Pomieszczenia są umeblowane, stoły z krzesłami, komplety wypoczynkowe, telewizory a w sypialniach są łóżka z kompletami pościeli.

Cały teren jest ogrodzony w nowoczesny, innowacyjny sposób, przy zastosowaniu mlecznego, zbrojonego szkła. Całość jest dodatkowo efektownie podświetlona. Na terenie znajdują się miejsca postojowe dla samochodów.  Zainstalowane są automatyczne bramy wjazdowe.

Serdecznie zapraszamy

 

Mieszkanie Powierzchnia Piętro Liczba pokoi Cena Pobierz Status
A1 71,8 m2 PARTER 3 sprzedane
A2 60,1 m2 PARTER 3 sprzedane
B1 132,5 m2 PARTER 4 2700000 zł wolne
B2 104,60 m2 PARTER 2 2200000 zł rezerwacja

Biuro Obsługi Klienta

+48 501 704 620

biuromaxbud7@o2.pl